O firmie

Firma KALPI istnieje od 1982 roku i jest wiodącym producentem okładek, skoroszytów i innych wyrobów z wysokiej jakości, atestowanej folii PVC (inaczej PCW).

Trzonem oferty firmy są okładki na podręczniki szkolne. Regulowana szerokość wielu formatów okładek sprawia, że znajdą Państwo odpowiednią ochronę dla niemal każdej książki. Na wyjątkowo nietypowe rozmiary książek polecamy uniwersalną okładkę z samoprzylepnymi paskami.

Produkujemy również okładki na dokumenty używane w Polsce. W ofercie znajduje się m.in. okładka na dowód osobisty, dowód rejestracyjny, indeks, czy książeczkę zdrowia dziecka.

Wieloletnie doświadczenie w branży i nieprzerwana uważność sprawiają, że znajdziecie Państwo odpowiednią okładkę na dowolnie wybrany podręcznik, książkę, zeszyt lub dokument. Systematyczna kontrola jakości zapewnia, że nasze produkty przez wiele lat pozostają w czołówce.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy.

Do klientów podchodzimy z  elastycznością i realizujemy zamówienia niestandardowe. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej firmie.